Dobrý den, jsem Nikol.

Jsem terapeutka a psycholožka. A kromě toho teď také máma dvou divokých kluků – dvojčat. Nejradši trávím čas procházkami v lese nebo doma u šálku dobrého čaje ideálně se zajímavou knížkou nebo seriálem, u kterého se můžu odreagovat. Krom mysli pečuji i o svoje tělo. Když je čas, ráda cvičím jógu, tančím, zpívám si a spím 🙂 

A jaká je má profesní cesta? Po bakalářském studiu psychologie na FPE ZČU v Plzni jsem pracovala dva roky jako asistentka pedagoga v psychiatrické třídě v ZŠ a MŠ při FN Plzeň. Následně jsem nastoupila na magisterské studium psychologie, obor Psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií, Masarykovy univerzity v Brně. Během studia jsem byla mimo jiné aktivní jako koordinátor a dobrovolník v projektu SPOLU, který se snaží přispívat ke zkvalitňování péče lidem se závažným duševním onemocněním. V roce 2016 jsem nastoupila jako psycholog a terapeut do Programu pro osoby v konfliktu se zákonem v CPPT Plzeň, kde jsem pracovala s drogově závislými, kteří se dostali do konfliktu se zákonem. Tato zkušenost mi umožnila přistupovat s velkým respektem ke každému životnímu příběhu. Nezaměřovat svou pozornost na to, co je „rozbité“, ale naopak rozvíjet a podporovat to, co je zdravé.  V současné době provozuji soukromou terapeutickou praxi v Plzni.

Mám komplexní kurz krizové intervence (152 hodin), sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik v biosyntetické psychoterapii (548 hodin) a nyní jsem v navazujícím supervizím výcviku v biosyntetické psychoterapii. Pravidelně pracuji pod supervizí (Y. Lucká, B. Janečková). Jsem členkou Českého institutu biosyntézy a Českomoravské psychologické společnosti.

nikol hladova terapie plzen